Vacupress Trnava

osvedčená vákuová masáž

SPM banky (lokálne ošetrenie)

 

Vacupress Trnava – osvedčená vákuová masáž

Nová konštrukcia profesionálneho vákuového masážneho prístroja umožňuje aplikáciu pulzného podtlaku, ktorý zvyšuje masážne efekty, hlavne regeneráciu, lymfatickú drenáž a lifting.

Lymfodrenáž s prístrojom SPM digital vákuová lymfodrenáž je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť jej regeneráciu. Cielená regenerácia partie ohrozenej celulitou, ochabnutej, starnúcej pokožky je problém nielen pre dermatológiu, ale aj pre kozmetiku. Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalosti lymfatického systému na ktorom visí bremeno transportu tkanivového moku a na ktorý žilový systém zo svojej zákonitej funkcie nestačí. Lymfodrenáž zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu…

 

Možnosti ošetrenia

Možnosti ošetrenia: lymfatická drenáž tváre, alebo celotelová (odstránenie celulity, čistenie pleti, odstránenie vačkov pod očami…), prekrvenie a regenerácia tkaniva, spaľovanie tukových vankúšov, regenerácia zostarnutej pleti, vyhladenie vrások, „lifting bez skalpelu“, napínanie a zosilenie podkožného väziva, napnutie ochabnutej pokožky tváre, krku, dekoltu, poprsia, brucha a stehien ošetrenie aknetickej pleti (veľmi úspešné !), vyhladenie a zmenšenie jaziev a strijí, odstraňovanie popraskaných žiliek, podpora tzv. fagocytózy, znižovanie patologického ukladania tuku v podkoží a ďalších ošetrení s vynikajúcimi výsledkami. Všetky ceny za ošetrenia nájdete v našom cenníku.

Aké sú účinky?

 • odbúravanie podkožného tuku
 • odstraňovanie celulity, tzv. syndróm pomarančovej kože
 • zoštíhlenie Vami zvolenej partie približne o 5 – 8 cm
 • regeneruje ochabnuté bruško, stehná, zadok
 • vyhladzuje a prekrvuje pokožku
 • zlepšuje lymfatický tok, čím účinne prečisťuje telo
 • omladzuje pleť tváre, vyhladzuje vrásky
 • odstraňuje vačky pod očami, odstraňuje dvojitú bradu, čistí a spevňuje ochabnutú pokožku
 • lymfodrenáž zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu
 • výsledky sú viditeľné po prvých ošetreniach

 

Aká je doba trvania procedúry?

 • 30 až 60 minút podľa zvolenej ošetrovanej časti tela
Vacupress Trnava - lokálna redukcia váhy

Ošetrenie s kaviárom a metódou SPM – VACUPRESS (lifting bez skalpela)

 

Doprajte Vašej tvári luxus v podobe liftingovo-hydratačného ošetrenia s použitím metódy SPM-VACUPRESS. SPM-VACUPRESS je profesionálny vákuový prístroj, ktorý pulzným podtlakom prekrvuje podkožné väzivo, regeneruje zostarnutú pleť, vyhladzuje vrásky, napína a zosilnuje ochabnutú pokožku tváre, krku, dekoltu. Pri ošetrení sa na pleť aplikujú prípravky obsahujúce kaviár, kyselinu hyauronovú a kolagén.

Kaviár – je už odpradávna symbolom toho najväčšieho luxusu a v kozmetike predstavuje najbohatší prírodný zdroj energie. Je to exkluzívny liek, ktorý prostredníctvom vitamínov, aminokyselín a minerálov bojuje proti unavenej pleti a vráskam. Pleť zostáva krásne rozjasnená, vyživená a proces starnutia sa spomaľuje.

Kolagén – má charakter väzivového glykoproteínu a tvorí základnú zložku tkanivového spojiva. Prirodzený rozpustný kolagén sa pribúdajúcim vekom mení na nerozpustný (degeneruje) a jeho základná vlastnosť viazať vodu sa rapídne klesá. Po 25 roku života sa produkcia kolagénu v pleti výrazne znižuje a postupne sa úplne zastaví. Následne pokožka zostáva suchá, krehká, šupinatá a menej odolná voči vonkajším vplyvom a slnečnému žiareniu. Aplikáciu kolagénu – základného zdroja hydratácie, je možné tento proces redukovať. Pleťová bunka obohatená kolagénom sa naplní tekutinou,čoho výsledkom je pružnejšia pleť, okamžité znásobenie vody v pleti. Jedna molekula je schopná absorbovať 300-násobne väčšie množstvo vody ako je jej hmotnosť.

Kyselina hyauronová – vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami a zároveň pôsobí ako ich mazivo. Stimuluje redukciu vrások, chráni a omladzuje vrchnú vrstvu pokožky.

Vacupress - lokálne ošetrenie brucha

Výsledok ošetrenia?

 • SPM-VACUPRESS zabezpečuje liftingový efekt bez skalpela, odstraňuje opuchy, vačky a kruhy pod očami
 • po ošetrení zostáva pleť vyživená vitamínmi, aminokyselinami a minerálmi  obsiahnutými v kaviári
 • pleť je nažitá vodou viazanou v kolagéne a pôsobí mladistvo
 • kyselina hyaurónová vrásky vyplní a zabezpečí hydratáciu a elasticitu
 • Všetky ceny ošetrenia Vacupress nájdete v našom cenníku.