Sono Styler

kozmetický ultrazvuk a lifting pleti

Kozmetický ultrazvuk, lifting a tonizácia pokožky…

 

Pomocou ultrazvuku je možné dosahovať radu zaujímavých kozmetických efektov ako je vyhladzovanie vrások, spevňovanie ochabnutej pokožky, cielenú redukciu tukových vankúšov a odstraňovanie celulity s merateľnými výsledkami.

Čo môžeme ponúknuť svojim klientom?

Ultrazvuk – takmer nezistiteľný, ale predsa plný energie. Jeho mnohostranné použitie tvorí ďalšiu základnú súčasť (DCB) diferencovaného ošetrovania celulity. Na našich viacúčelových prístrojoch máme k dispozícii dve formy ultrazvuku: trvalý a impulzný. Pri trvalom priebehu ultrazvuku prevažuje tvorba tepla. Pri impulznom priebehu sa ultrazvuk v pravidelných intervaloch vypína a zapína, napr. v pomere 1:5 alebo 1:10 na frekvencii impulzov (spravidla 0,01 s). Tým sa vyhneme tvorbe tepla, prípadne hromadenia tepelnej energie a dráždeniu pokožky. Zároveň môžeme pracovať pri zvýšenej intenzite.

 

Aké sú účinky ošetrenia?

  • pomoc pri prekyslení tkaniva – čo je hlavné zlo celulity a ochabnutej pokožky
  • mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva
  • lymfodrenážny účinok
  • povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov
  • podpora prekrvenia pokožky a odvod splodín metabolizmu
  • podpora vstrebávania špeciálnych prípravkov, vitamínov a účinných látok sonoforézou
  • normalizácia stavu pokožky – hlavne mastný typ
  • uvoľnenie napnutého svalstva.

Aká je doba trvania procedúry?

Potešiteľná je krátka doba aplikácie. K ošetreniu celulity na oboch stehnách (z vnútornej a vonkajšej strany) stačí 15 minút. Prvé procedúry z celej série by mali nasledovať čo najrýchlejšie za sebou (3krát v týždni). V prípade výskytu zvlášť silnej celulity, kedy sú membrány tukových buniek zlepené, je z počiatku nutné i každodenné ošetrenie, aby sa bunky od seba mohli odlepiť a čo najviac redukovať svoj objem. Následná lymfodrenáž (najlepšie prístrojová – SLIDE STYLER), myostimulácia alebo zábaly sú ideálnym doplnkom procedúry. Všetky ceny procedúr Sono Styler nájdete v našom cenníku.