Slider Styler

prístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž tak jemná a predsa intenzívna…

Slide Styler patrí už mnoho rokov k základným prvkom diferencovaného ošetrenia celulity (DCB) prístrojovou presoterapiou. Mimoriadne dobre sa osvedčuje pri odbúraní celulity a pri problémoch s dolnými končatinami. Taktiež umožňuje ošetrenie horných končatín a partií v okolí brucha. Predstavuje tak komplexný prostriedok na riešenie problémov Vášho tela.

 

Lymfodrenáž s prístrojom Slide Styler

Mechanická lymfodrenáž je príjemný a pohodlný postup ako bez námahy aktivovať lenivý lymfatický systém. Je to zvláštny druh masáže, ktorý pomáha rozprúdiť cievny systém a tok lymfy. Slide Styler umožňuje príjemnú a efektívnu mechanickú lymfodrenážnu masáž, prebiehajúcou postupujúcou masážnou vlnou, nenahraditeľnú k postupnému uvoľňovaniu a odvodu nadbytočných tekutín v krvných a lymfatických cievach i s nahromadenými splodinami látkovej výmeny. Odstraňovaním toxických látok tak napomáha regenerácii organizmu.

 

Možnosti ošetrenia

Prístrojová lymfodrenáž je doporučená ako najlepšia terapia chronických phlebitických opuchov, varikozít (tvorba krčových žíl), postrombotického syndrómu, po pôrode na spevnenie brušného svalstva, varixov, profilaxia hlbokých trombóz, diabetickej nohy, bercových vredov, celulity, ale najmä primárneho či sekundárneho opuchu (lymfedému).

Na začiatku procedúry Vám budú nasadené originálne Slide Styler masážne manžety so vzduchovými komorami, ktoré sa prekrývajú ako rybie šupiny. Tie sú napojené na prístroj, ktorý ich postupne plní  a vyfukuje fyziologickým smerom. U spodných končatín je to od prstov na nohách smerom k bokom, bruchu,  až po rebrá v pravidelnom rytme. Tak vzniká jemná tlaková vlna, ktorá končatinu jemne masíruje a zbavuje nadbytočnej tekutiny. Cenu ošetrenia môžete nájsť v našom cenníku.

Lymfodrenáž s prístrojom Slide Styler

Aké sú účinky?

Po ukončení procedúry a odložení manžiet sú ošetrené končatiny ľahké, dobre prekrvené a pokožka na nich je viditeľne spevnená. K podpore a intenzívnejšej starostlivosti je vhodné jednotlivé procedúry podporiť kozmetickými prípravkami. Celulita sa môže ošetrovať aj v kombinácii s telovými prípravkami, ktoré sa aplikujú pred samotnou procedúrou (STYLER CREME, STYLER FORMULA), alebo použiť prípravky na unavené nohy a opuchnuté členky (RELAX BALM). Odporúčame nosenie sťahovacích pančuchových nohavíc CELULINE, ktoré zlepšujú tvar nôh fyziologicky kontrolovaným tlakom, zabraňujú tvorbe opuchov a ľahko masírujú podkožné tkanivo.

 

Aká je doba trvania procedúry?

Ošetrenie trvá v priemere 30 – 45 minút.