Masáž tváre a dekoltu

Masáž tváre a dekoltu

 

Masáže, ktoré ukľudňujú a oživia…

Raz za čas máme potrebu na malé uvoľnenie o odpočinok. V tomto nám môže pomôcť v programe High-Care zahrnutá kozmetická masáž. Jej cieľom je nájsť podstatu problémov, ktoré vznikli a odstrániť ich. Masážou docielime znovunavracanie rovnováhy a harmónie, ktorá bola v dôsledku najrôznejších príčin narušená.

Blahodarná masáž tváre a dekoltu.

Pomalé, rytmické hladiace pohyby upokoja senzorické receptory pokožky tváre. Procedúru prevedieme špeciálnymi krémami a olejmi z čistých účinných látok rady High Care, ktoré zanechávajú pokožku sviežu, hebkú a dobre zregenerovanú. Účinkom tejto masážnej techniky je posilnenie organizmu s pozitívnym účinkom na všetky orgány, zrýchli sa obeh krvi a lymfy. To všetko vedie ku konečnému hlbokému uvoľňujúcemu stavu. Výsledkom masáže je nielen uvoľnenie meravých svalov tváre, ale aj celkové psychické uvoľnenie. Všetky ceny za masáž dekoltu a tváre nájdete v našom cenníku.

Klienti, ktorí prešli touto procedúrou s pôžitkom referujú o hlbokom zážitku získaným úplným uvoľnením, o pokojnom  hlbokom dýchaní, resp. zdravom pokojnom pocite únavy podobajúcemu sa osviežujúcemu spánku. V tomto stave sa zvyšuje koncentračná schopnosť, kreativita, myslenie sa stane účinnejším, zlepšuje sa duševná rovnováha.