Kozmetické prípravky

Skrášľujte sa aj doma…

Moderné prípravky od WEYERGANS High Care Cosmetics tvoria výnimočnú kozmetickú radu. Spájajú v sebe efektívnu kombináciu účinných aktívnych látok, vysokú kvalitu, čistotu a účinnosť s jediným cieľom: najvyššia kvalita! Ponúkame Vám prípravky pre všetky typy pleti – od aknóznej (mastná), cez suchú, zmiešanú až po kombinovanú.

Výnimočnú nemeckú kozmetiku WEYERGANS používame počas  našich ošetrení tela i tváre a odporúčame jej používanie aj v rámci domácej starostlivosti. Radi Vám poradíme výrobok či kompletnú starostlivosť práve pre Vás.

Vybrať si môžete z palety čistiacich produktov (tonikum, mlieko, balzam 3v1, gél), krémov, peelingových produktov, masiek, vitamínových a regeneračných sér (napr. na jazvy/strie, …), krémov a pien na redukciu celulitídy a spevnenie postavy, rovnako ako aj špeciálne tabletky na spevnenie väziva.

Skrášlovacia kozmetika Sothys

Telová kozmetika

„Účinná a merateľná zmena vzhľadu Vášho tela…“
Aplikácia prípravkov účinne stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke a podporuje vyhladenie a zdokonalenie jej kontúr, intenzívne hydratačné látky pokožke dodávajú jemnosť a hebkosť.

Ošetrenie tváre

„Príjemná hebkosť a jemnosť…“
Výnimočná kozmetická rada krémov s obsahom vysoko hodnotných látok s AHP-Komplexom prekračujúca medzinárodné štandardy exkluzívnych preparátov určených k ošetrovaniu pokožky tváre.

Koncentrované a čisté produkty

„Krása, ktorá čerpá z čistej prírody…“
Účinné preparáty s regeneračným pôsobením a hĺbkovým účinkom s obsahom vysokohodnotných látok. Predstavujú produkty vysokej kvality pre každodennú starostlivosť.

Kozmetické prípravky

Timeless

„Exkluzívna a nadčasová kozmetika s výťažkami imela…“
Moderné produkty v boji proti starnutiu pokožky. Vyvolávajú jedinečný pocit, majú ochranný charakter a sú vhodné pre všetky typy pleti.