Vertikálne fitness solárium

Fitness Solárium Trnava

 

Predstavujeme Vám naše FITNESS VERTIKÁLNE SOLÁRIUM, ktoré je známe pre svoju vysokú kvalitu, pre svoj vysoký opaľovací výkon, ale aj pre svoj unikátny design. Predstavuje rýchle, krásne rovnomerné a pohodlné opálenie za veľmi krátky čas. Tajomstvo je v kvalitných opaľovacích trubiciach, ktoré nielen skvelo opaľujú, ale naviac, obsahujú požadované množstvo zložky UVB, ktorá má biopozitívny vplyv na ľudský organizmus.

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV A opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu (atraktívne opálenie) je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, krivici alebo prechladnutí. Tiež veľmi dôležitým faktom je, že počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín D, ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu. Pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné, psoriáza, sa tiež prejavuje priaznivý efekt opaľovania.

Navyše, spolu v kombinácii s použitím VIBRAČNEJ PODLOŽKY počas opaľovania sa Vám formujú svaly a celá postava, čo pôsobí blahodárne na celý orgamizmus, Vaše zdravie a krásu.

Teraz skvelá ponuka – opaľovanie 1 min. iba od 0,49 EUR s DPH/1min. (pre bližšie info pozri cenník solária). Permanentky ešte výhodnejšie a navyše s darčekom grátis.

Najmodernejšie solárium v Trnave!

Účinok fitness solária:

  • 2v1: krásne hnedé opálenie za pár minút + posilnenie svalstva (pri použití vibračného podstavca)
  • podpora tvorby vitamínu D, ktorý pôsobí proti odvápňovaniu organizmu
  • pozitívny účinok pri kožných ošetreniach – akné, psoriáza, …
  • prospešnosť pri metabolických poruchách
  • príjemné prehriatie celého organizmu (najmä počas zimy)
  • Pre dokonalý výsledok opálenia odporúčame použitie solárnych produktov, ktoré Vám radi predstavíme a odporučíme priamo v štúdiu (ponúkame produkty pred, počas aj po opaľovaní).

 

Fitness solárium Trnava

Solárna kozmetika

 

V našom štúdiu Vám ponúkame široký výber vysoko kvalitnej solárnej kozmetiky na zvýšenie účinku zhnednutia, hydratáciu pokožky a príjemné opaľovanie vo  fitness soláriu alebo v colláriu.

Radi Vás oboznámime s účinnými zložkami mliek, sprejov i krémikov a poradíme najvhodnejšiu variantu ošetrenia pred, počas aj po opaľovaní.

POZOR! Po zakúpení permanentky teraz získate  10% alebo 20% zľavu na vybrané výrobky! Viac info v štúdiu…