Ponuka

Kavitácia

KAVITÁCIA je známa ako neinvazívna bezbolestná liposukcia, alebo odstraňovanie lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Kavitácia spôsobí deštrukciu tukových buniek. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikrobublinky (kavity), ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú (zrútia sa) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky. Tá praskne a tuk vytečie do medzibunkového prostredia. Po tejto procedúre je potrebné tento tuk vyplaviť lymfatickým systémom von z tela, preto je potrebná vákuová masáž, veľmi vhodná tiež proti celulitíde. Následne je nutné absolvovať lymfatickú drenáž na urýchlenie odlyvu nahromadených splodín z tela. Výsledky sa môžu líšiť v závoslosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu, užívaných liekov a hormonálnych zmien.

Účinky:

 • odbúranie lokálneho tuku
 • zbavenie sa celulitídy
 • zúženie problémových partií
 • lymfodrenáž
 • modelácia postavy

Výhody našej vysokofrekvenčnej kavitácie:

 • Bez zbytočnej bolesti,  nebolí, nepoškodzuje pleť a nevyžaduje rekonvalescenciu.
 • Bez jaziev, je neinvazívna, realizuje sa bez anestézie a nespôsobuje jazvy.
 • Okamžité výsledky – už po 1. ošetrení dochádza k úbytku nezdravých tukov (v praxi 1- 4 cm po 1. ošetrení!)
 • Cielená redukcia tukov, liposukciu možno efektívne zamerať na konkrétnu časť Vášho tela.
 • Klinicky preukázaná, inteligentná liposukcia, je bezpečná pre všetky typy pleti i každý vek.
 • 95% ľudí uvažujúcich o liposukcii dáva prednosť výhodnejšej bezbolestnej metóde

Ponúkame výhodnú jednotnú cenu na všetky ošetrované partie, navyše ako bonus inhaláciu 95 % kyslíka počas ošetrenia.
Odporúčaný minimálny počet ošetrení je 5. Ďalšie ošetrenie odporúčame opakovať minimálne po 5 dňoch od posledného ošetrenia. Pred a po ošetrení je nutné dodržiavať špeciálne pokyny.

Kontraindikácie: gravidita, laktácia, nádorové ochorenia, pečeňové ochorenia, nezahojené rany, srdcový implantát, implantát kosti, epilepsia, schizofrénia,…

COLLARIUM - Hit v opaľovaní!

Omlaďte vašu pokožku s prírodným kolagénom!

V čom spočíva unikátnosť Collária? Poskytuje 2 terapie zároveň  (svetelná kolagénová terapia a prirozené UV opálenie!)

Teraz skvelá  ponuka:  opaľovanie + kolagénová terapia  1 min. iba od 0,65 EUR s DPH/1min. (pre bližšie info pozri cenník).

Permanentky ešte výhodnejšie a navyše s darčekom grátis.
Najmodernejšie kolárium v meste! 

….spektrum svetla špeciálne vyvinutých trubíc collária znovu vytvára zásoby kolagénu. Kolagén vracia pokožke stratenú elasticitu a obsah vlhkosti pokožky sa zlepšuje. Jemné línie a vrásky sú na pokožke redukované, na základe čoho je pokožka podstatne jemnejšia a sviežejšia.

Navyše si môžete zvoliť, či využijete len kolagénovú terapiu celého tela, alebo chce súčasne aj procedúru UV trubíc pre zamatové opálenie. Tieto trubice stimulujú tvorbu vitamínu D3 a vyvolávajú bio- pozitívne efekty.

Collárium je vybavené medicínskym senzorom pokožky. Tento senzor meria koncentráciu melanínu pokožky a určuje typ pokožky. Preto sa postará o individuálnu a bezpečnú opaľovaciu procedúru.

Rozsiahla štúdia preukázala, že:

97% klientov pociťuje pevnosť a pružnosť pokožky celého tela,
97% klientov pozoruje výrazný efekt liftingu tváre, krku a na dekolte,
88% klientiek zaznamenalo značnú celkovú vitalizáciu pokožky.
*Pozorovacie štúdia po dobu troch mesiacov, rok 2008, klinika Piano, Švajčiarsko 

V závislosti na aplikácii vykazuje svetelná kolagénová terapia rozdielne omladzujúce efekty (záleží na dobe trvania terapie a vlastnostiach kože). Odporúčame opakovane 1 až 3 terapie týždenne. 

Fitness Solárium

Predstavujeme Vám naše FITNESS VERTIKÁLNE SOLÁRIUM, ktoré je známe pre svoju vysokú kvalitu, pre svoj vysoký opaľovací výkon, ale aj pre svoj unikátny design. Predstavuje rýchle, krásne rovnomerné a pohodlné opálenie za veľmi krátky čas. Tajomstvo je v kvalitných opaľovacích trubiciach, ktoré nielen skvelo opaľujú, ale naviac, obsahujú požadované množstvo zložky UVB, ktorá má biopozitívny vplyv na ľudský organizmus.

Teraz skvelá ponuka – opaľovanie 1 min. iba od 0,49 EUR s DPH/1min. (pre bližšie info pozri cenník). Permanentky ešte výhodnejšie a navyše s darčekom grátis.

Najmodernejšie solárium v meste! 

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV A opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu (atraktívne opálenie) je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, krivici alebo prechladnutí. Tiež veľmi dôležitým faktom je, že počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín D, ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu. Pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné, psoriáza, sa tiež prejavuje priaznivý efekt opaľovania.

Navyše, spolu v kombinácii s použitím VIBRAČNEJ PODLOŽKY počas opaľovania sa Vám formujú svaly a celá postava, čo pôsobí blahodárne na celý orgamizmus, Vaše zdravie a krásu.

Účinok fitness solária:

 2v1: krásne hnedé opálenie za pár minút + posilnenie svalstva (pri použití  vibračného podstavca)

– podpora tvorby vitamínu D, ktorý pôsobí proti odvápňovaniu organizmu

– pozitívny účinok pri kožných ošetreniach – akné, psoriáza, …

– prospešnosť pri metabolických poruchách

– príjemné prehriatie celého organizmu (najmä počas zimy)

Pre dokonalý výsledok opálenia odporúčame použitie solárnych produktov, ktoré Vám radi predstavíme a odporučíme priamo v štúdiu (ponúkame produkty pred, počas aj po opaľovaní).

Masáž tváre a dekoltu

Masáže, ktoré ukľudňujú a oživia…

Raz za čas máme potrebu na malé uvoľnenie o odpočinok. V tomto nám môže pomôcť  v programe High-Care zahrnutá kozmetická masáž. Jej cieľom je nájsť podstatu problémov, ktoré vznikli a odstrániť ich. Masážou docielime znovunavracanie rovnováhy a harmónie, ktorá bola v dôsledku najrôznejších príčin narušená.

Blahodarná masáž tváre a dekoltu.

Pomalé, rytmické hladiace pohyby upokoja senzorické receptory pokožky tváre. Procedúru prevedieme špeciálnymi krémami a olejmi z čistých účinných látok rady High Care, ktoré zanechávajú pokožku sviežu, hebkú a dobre zregenerovanú. Účinkom tejto masážnej techniky je posilnenie organizmu s pozitívnym účinkom na všetky orgány, zrýchli sa obeh krvi a lymfy. To všetko vedie ku konečnému hlbokému uvoľňujúcemu stavu. Výsledkom masáže je nielen uvoľnenie meravých svalov tváre, ale aj celkové psychické uvoľnenie.

Klienti, ktorí prešli touto procedúrou s pôžitkom referujú o hlbokom zážitku získaným úplným uvoľnením, o pokojnom  hlbokom dýchaní, resp. zdravom pokojnom pocite únavy podobajúcemu sa osviežujúcemu spánku. V tomto stave sa zvyšuje koncentračná schopnosť, kreativita, myslenie sa stane účinnejším, zlepšuje sa duševná rovnováha.

MEZOTERAPIA (ošetrenie tváre)

Jedinečný prístroj, ktorým sa zaisťuje preniknutie koncentrovaných látok priamo hlboko do kože na tvári, dekolte a pokožke tela na základe tzv. elektroporózy.

Bezbolestné ošetrenie tváre pomocou elektrických impulzov je určené na ošetrenie výraznejších vrások a intenzívne namáhanú pleť. Pri ošetrení sa na pleť aplikujú špeciálne kozmetické prostriedky a séra a špeciálna maska. Ošetrenie zahŕňa aj masáž tváre.

Odporúčame ošetrenie kombinovať so špecializovanou kozmetikou Weyergans pre domáce použitie, ktorú Vám radi odporučíme priamo v štúdiu.

Výsledok ošetrenia?

 • detoxikovaná pleť
 • prienik výživných látok do hlbších vrstiev kože na tvári
 • myo lifting – posilnenie tvárového svalstva a vytvarovanie kontúr tváre
 • prečistenie pleti a jej prekrvenie
 •  zdravá, vypnutá pleť

Čas trvania ošetrenia:

Ide o širokospektrálne ošetrenie, zahŕňajúce jednotlivé čiastkové kroky (tonizovanie pleti, nanesenie krémov a sér podľa typu pleti, pôsobenie prístroja, masáž tváre, maska, koncová starostlivosť) preto trvá cca. 2 hodiny.

Hydratácia pier s kyselinou hyalúronovou

Naša špeciálna terapia “studeným svetlom” k zapracovaniu kyseliny hyalurónovej je vynikajúca pre hydratáciu, formovanie, napnutie a regeneráciu pier a vyhladenie vrások okolo pier.

Ošetrenie vykonávame na rumelkovej hranici a na vráskavom okolí horných a dolných pier. Špatulou nanesieme kyselinu meso-hyaluronovú a následne počas 5 minút, pomaly pohybujúc lampou nad práve ošetrovanou oblasťou, ju “ožiarime”. Svetlo lampy so studeným svetlom pozmení molekulárnu štruktúru kyseliny Hyaluronovej (rozkúskuje ju), tým sa dostane do pokožky, následne sa molekuly zase navzájom spoja a vykonajú svoju úlohu – zvýšia viazanie vody, pery učinia plnšími a bohatšími, vyhladia vrásky nad perami.

Prečo ošetrenie vyskúšať? 

– Ošetruje a regeneruje pery, spevňuje ich

– Hydratácia pier – vyplnenie pier vodou,

– Výsledok jedného ošetrenia je viditeľný a presvedčivý,

– Vyhladzuje vrásky okolo pier,

– Odporúča sa aj pri suchých a popraskaných perách

VACUSTYLER

Nová metóda fyziolockej terapie

Základ prístroja VACUSTYLER spočíva v kozmickom lekárstve. Žiadny astronaut sa počas letu do vesmíru v beztiažovom stave nezaobíde bez LBNPD – „lower body negative pressure device“, aby boli dostatočne prekrvené dolné končatiny. My nazývame toto pohodlné a príjemné ošetrenie ošetrením podtlakovými vlnami, ktoré je zaujímavé aj pre rad komplementárnych indikácií napr. ako tonizujúce opatrenie pre spojivové tkanivo (zvýšenie syntézy kolagénu), alebo ako liečba tzv. pomarančovej kože, pri ktorej sa podľa moderných poznatkov jedná o lokálnu poruchu lymfatickej cirkulácie.

Vacustyler pozostáva z komory, do ktorej sa vsunie dolná polovica tela. Komora sa okolo pásu hermaticky uzavrie a na prístroji sa nastavia hodnoty podtlaku a časový interval striedania intervalov normálneho tlaku a podtlaku. Pri podtlaku sa cievy (aj tie najjemnejšie žilky) rozširujú, nastáva príliv okysličenej krvi do dolnej časti tela, pri tlakovej fáze sa cievy rýchle a silne stiahnu a odkysličená krv sa odvádza žilovým systémom do trupu. Dochádza k odvodu toxických metabolických látok z tela, odbúravaniu tuku a celkovému spevneniu väziva. Ďalším účinkom je tzv. cievna gymnastika, ktorá zlepšuje prekrvenia dolných končatín, odstraňuje únavu a opuchy dolných končatín. Ošetrenie sa úspešne používa i pri poruchách prekrvenia, diabetickej nohe a PAVK. Vacustyler právom môžeme preto nazvať externým srdcom lymfatického systému dolnej časti tela.

Možnosti ošetrenia:

 • lymfatická drenáž
 • odvod splodín metabolizmu
 • zmierňovanie celulity
 • prevencia kŕčových žíl
 • zlepšenie prekrvenia dolných končatín
 • odstránenie únavy a opuchov dolných končatín.

Aké sú účinky?

 • prekrvenie končatín
 • podpora tzv. cievnej gymnastiky
 • regeneruje ochabnuté väzivo, redukcia telesného objemu na stehnách, bokoch a bruchu
 • vyhladzuje a prekrvuje pokožku
 • zlepšuje lymfatický tok a odvod metabolických splodín, čím účinne prečisťuje telo
 • zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu
 • primárna prevencia ochrany zdravia (diabetická noha, poruchy prekrvenia, opuchy…).

Aký je ideálny počet návštev?

 • najlepšie výsledky dosiahneme ako kúru 10 – 15 procedúr
 • ideálny počet návštev: 10 * (2 až 3 návštevy počas 1 týždňa)
 • vhodná je udržiavacia kúra raz za 2 – 3 týždne, alebo raz mesačne.

Aká je doba trvania procedúry?

Ošetrenie je pohodlné, príjemné a trvá spravidla 30 minút. Ak sa nepoužijú pred procedúrou podporné kozmetické prípravky, zákazník si nemusí ani odkladať odev. Stačí si vyzuť topánky a odložiť opasok.

Slider Styler (lymfodrenáž)

Lymfodrenáž tak jemná a predsa intenzívna…

Slide Styler patrí už mnoho rokov k základným prvkom diferencovaného ošetrenia celulity (DCB) prístrojovou presoterapiou. Mimoriadne dobre sa osvedčuje pri odbúraní celulity a pri problémoch s dolnými končatinami. Taktiež umožňuje ošetrenie horných končatín a partií v okolí brucha. Predstavuje tak komplexný prostriedok na riešenie problémov Vášho tela.

Lymfodrenáž s prístrojom Slide Styler

Mechanická lymfodrenáž je príjemný a pohodlný postup ako bez námahy aktivovať lenivý lymfatický systém. Je to zvláštny druh masáže, ktorý pomáha rozprúdiť cievny systém a tok lymfy. Slide Styler umožňuje príjemnú a efektívnu mechanickú lymfodrenážnu masáž, prebiehajúcou postupujúcou masážnou vlnou, nenahraditeľnú k postupnému uvoľňovaniu a odvodu nadbytočných tekutín v krvných a lymfatických cievach i s nahromadenými splodinami látkovej výmeny. Odstraňovaním toxických látok tak napomáha regenerácii organizmu.

Možnosti ošetrenia

Prístrojová lymfodrenáž je doporučená ako najlepšia terapia chronických phlebitických opuchov, varikozít (tvorba krčových žíl), postrombotického syndrómu, po pôrode na spevnenie brušného svalstva, varixov, profilaxia hlbokých trombóz, diabetickej nohy, bercových vredov, celulity, ale najmä primárneho či sekundárneho opuchu (lymfedému).

Na začiatku procedúry Vám budú nasadené originálne Slide Styler masážne manžety so vzduchovými komorami, ktoré sa prekrývajú ako rybie šupiny. Tie sú napojené na prístroj, ktorý ich postupne plní  a vyfukuje fyziologickým smerom. U spodných končatín je to od prstov na nohách smerom k bokom, bruchu,  až po rebrá v pravidelnom rytme. Tak vzniká jemná tlaková vlna, ktorá končatinu jemne masíruje a zbavuje nadbytočnej tekutiny.

Aké sú účinky?

Po ukončení procedúry a odložení manžiet sú ošetrené končatiny ľahké, dobre prekrvené a pokožka na nich je viditeľne spevnená. K podpore a intenzívnejšej starostlivosti je vhodné jednotlivé procedúry podporiť kozmetickými prípravkami. Celulita sa môže ošetrovať aj v kombinácii s telovými prípravkami, ktoré sa aplikujú pred samotnou procedúrou (STYLER CREME, STYLER FORMULA), alebo použiť prípravky na unavené nohy a opuchnuté členky (RELAX BALM). Odporúčame nosenie sťahovacích pančuchových nohavíc CELULINE, ktoré zlepšujú tvar nôh fyziologicky kontrolovaným tlakom, zabraňujú tvorbe opuchov a ľahko masírujú podkožné tkanivo.

Aká je doba trvania procedúry?

Ošetrenie trvá v priemere 30 – 45 minút.

Body Wrapping

Umenie zábalu – Body Wrapping, kombinovaná kozmetická bandáž

Celé ošetrenie je zložené z dvoch etáp:

 • prípravná fáza (nanášanie krému)
 • vlastná terapia (kompresná bandáž)

Potrebujeme špeciálny krém na zábaly, ktorý obsahuje aktívne látky, ako sú výťažky zázvoru, lieskového orechu a škoricový olej. Škorica v našom prípravku dominuje svojou vôňou natoľko, že mu hovoria jednoducho škoricový.

Krém má dve úlohy: zlepšiť bunkový metabolizmus (podpora spaľovania tukových zásob, redukcia lokálnych tukových vankúšov) a podporiť krvný obeh – tak stimulovať odvod toxických látok a splodín,  procesov látkovej výmeny. Celý proces vedie k prirodzenej detoxikácii tkaniva.

Škoricový krém sám o sebe nemôže spôsobiť žiadny úbytok tuku alebo zlepšenie vzhľadu pokožky. Je treba aby toxínya

odpadové látky z buniek boli odvedené z tela systémom, ktorý je k tomu určený. To zaisťuje druhá etapa techniky, bandáž.

Výsledkom je stály a rovnomerný tlak na všetky ošetrované časti tela. Tlak, ktorý vyvíja fólia zvonka, spôsobuje nárast vnútorného tlaku v medzibunkovom priestore. Lymfatické a krvné cievy sú pripravené odvádzať prebytočné tekutiny spolu so splodinami procesu látkovej výmeny.

Pred procedúrou i počas celej kúry dbáme na dostatočný príjem tekutín, ktorej nedostatok v tkanive totiž môže zaviniť nedostatočné výsledky.

Aké sú účinky?

 • úbytok na objeme
 • celkové  zlepšenie vzhľadu pokožky postihnutej celulitou (tiež kŕčovými žilami a popraskanými žilkami).

Aký je ideálny počet návštev?

 • ideálny počet návštev: 7 – 10 krát (2 – 3 návštevy počas 1 týždňa), následne 1 krát týždenne
 • horšie reagujúce prípady až 20 návštev
 • po úspešnej kúre odporúčame jedno ošetrenie za 4 – 6 týždňov k udržaniu výsledku, prípadne použiť anticelulitikum k domácemu ošetreniu (napr. STYLER CREME).

Odporúčané kombinované ošetrenia

 • nohy do pásu
 • ruky do podpazušia
 • nohy, pás a prsia

Aká je doba trvania procedúry?

 • 60 minút plus 5 – 10 minút na zavíjanie a odstraňovanie zábalu
SPM DIGITAL - poprsie

Spevnenie a modelácia poprsia prsným aplikátorom

Aplikácia pulzného vákua prináša nové ošetrovacie metódy poprsia, ktoré pôsobia na jeho celkovom spevnení a právom vzbudzuje pozornosť medzi ženami. Spevnenie a modelácia poprsia predstavuje lukratívny postup ošetrenia ochabnutých a ovisnutých pŕs, nočnej mory mnohých žien.

Možnosti ošetrenia

Pre  mnoho žien procedúra znamená pomoc a riešenie ich problému. Princíp ošetrujúcej procedúry spočíva v použití pulzujúceho vákua, ktorý zvyšuje účinok ošetrenia.

Prsným aplikátorom je nielen možné spevňovať ochabnuté väzivo na prsiach, ale aj podporiť jeho novú tvorbu. Dochádza k vytváraniu nového kolagénu a prsia sa spevňujú.
K dispozícii sú sady aplikátorov veľkosti S, M, L, XL

Priebeh masáže

Vplyvom podtlaku sa do poprsia dostáva spolu s krvou viacej kyslíku a živín. Následný kladný tlak zaistí odtok krvi a lymfy z toxickými splodinami. Týmto spôsobom sa čistí tkanivová tekutina z vnútra. Výsledok: Odvádza sa nadbytočná tekutina, aktivuje a podporuje sa tvorba nohého podkožného tkaniva a pokožka sa spevňuje. K udržaniu dosiahnutých výsledkov odporúčame používanie spevňujúcich regeneračných prípravkov rady HIGH CARE.

Aké sú účinky?

 • · prekrvenie podkožia v celej oblasti
 • · spevňuje ochabnuté svaly a väzivo poprsia
 • · podpora tvorby nového kolagénu
 • · dotváranie vzhľadu poprsia
 • · odbúravanie podkožného tuku
 • · odstránenie celulity
 • · jemné a šetrné ošetrenie.

Aký je ideálny počet návštev?

 • · masáž poprsia sa odporúča aplikovať ako kúru
 • · ideálny počet ošetrení je 15 (2 až 3 návštevy počas 1 týždňa)
 • · vhodná je udržiavacia kúra jedenkrát mesačne

Aká je doba trvania procedúry?

 • · 30 minút
Elektrolipolýza (lokálne ošetrenie)

Redukcia objemu a modelovanie postavy prístrojom BODY STAR

BODY STAR predstavuje elektronický systém pre pohodlné cvičenie, zostrojený k formovaniu Vašej postavy, odbúraniu tuku a posilňovaniu svalstva. Procedúry sú určené akejkoľvek vekovej kategórii.

Redukcia objemu a modelovanie postavy za pomoci prístrojovej techniky je práve v dnešnej modernej dobe jedna z variant, ako zdravo a efektívne spevniť svalstvo a formovať postavu.

Postup proti celulitíde

Medzi mnohými postupmi proti celulite existuje ešte jeden, ktorý je zvlášť cenený tiež v medicíne: takzvaná elektrolipolýza. Tento spôsob cielenej redukcie objemu vychádza zo svalovej stimulácie a princíp spočíva v čistej svalovej práci. Okrem práce svalov sa aktivizujú metabolické procesy tráviacich rezerv organizmu.

Lipolýza je súčasťou diferencovaného ošetrovania celulitídy. S pomocou špeciálnych elektrických impulzov sa aktivujú enzýmy, ktoré štiepia nahromadené triglicerídy, teda nám známe na tele – tukové vankúše. Problémové zóny sa aktivujú, nadbytočné rozpustné látky a tuky v ošetrovanej časti tela budú dané do pohybu a budú odbúrané v krátkom čase, prirodzenou cestou. Takto sa spustí mechanizmus metabolickej transformácie – premeny a úbytku nadmernej hmotnosti (aktivácia enzýmu lipázy, ktorý pomáha odbúravať uložený tuk).

Aké sú účinky?

 • odbúravanie podkožného tuku
 • odstránenie lokálnej celulity
 • celkové zoštíhľovanie a estetické formovanie postavy
 • zoštíhľuje lokálne partie tela
 • viditeľné výsledky merateľné už po prvom ošetrení.

Polyshape

Patrí medzi regeneračnú procedúru podporujúcu návrat strateného tonusu ochabnutého väziva smerom z vnútra von. Umožňuje nám to technológia prístroja. Originálna polyshape – procedúra pracuje súčasne s premenlivou formou impulzov. Ošetrovacia rocedúra podľa zvolenej partii tela trvá v rozmedzí 10 až 45 min…

Aké sú účinky?

 • rýchle ošetrenie s redukciou váhy
 • spevnenie svalstva – príjemné, účinné a hlavne bez námahy
 • spevňuje ochabnuté svalstvo
 • podporuje návrat strateného tonusu problematických partií.

Isotone – Power Play

Patrí medzi obľúbenú celotelovú procedúru, ktorá predstavuje cielený intenzívny tonizačný program k posilňovaniu svalstva, hlavne k ošetreniu zadných partií tela, brucha. Špeciálne elektródy sú samolepivé a jednoduché pre manipuláciu. Ošetrovacia procedúra podľa zvolenej partii tela trvá v rozmedzí 15 – 30 min. Odporúčame ako kúru pozostávajúcu so 7 -12 ošetrení 2krát týždenne.

Aké sú účinky?

 • dotváranie vzhľadu svalstva
 • cielená aplikácia na problémové partie
 • prekrvenie tkaniva  v celej oblasti
 • udržiavanie dosiahnutých výsledkov s minimálnou telesnou aktivitou.
Sono Styler (lokálne ošetrenie)

Kozmetický ultrazvuk, lifting a tonizácia pokožky…

Pomocou ultrazvuku je možné dosahovať radu zaujímavých kozmetických efektov ako je vyhladzovanie vrások, spevňovanie ochabnutej pokožky, cielenú redukciu tukových vankúšov a odstraňovanie celulity s merateľnými výsledkami.

Čo môžeme ponúknuť svojim klientom?

Ultrazvuk – takmer nezistiteľný, ale predsa plný energie. Jeho mnohostranné použitie tvorí ďalšiu základnú súčasť (DCB) diferencovaného ošetrovania celulity.Na našich viacúčelových prístrojoch máme k dispozícii dve formy ultrazvuku: trvalý a impulzný. Pri trvalom priebehu ultrazvuku prevažuje tvorba tepla. Pri impulznom priebehu sa ultrazvuk v pravidelných intervaloch vypína a zapína, napr. v pomere 1:5 alebo 1:10 na frekvencii impulzov (spravidla 0,01 s). Tým sa vyhneme tvorbe tepla, prípadne hromadenia tepelnej energie a dráždeniu pokožky. Zároveň môžeme pracovať pri zvýšenej intenzite.

Aké sú účinky ošetrenia?

 • pomoc pri prekyslení tkaniva – čo je hlavné zlo celulity a ochabnutej pokožky
 • mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva
 • lymfodrenážny účinok
 • povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov
 • podpora prekrvenia pokožky a odvod splodín metabolizmu
 • podpora vstrebávania špeciálnych prípravkov, vitamínov a účinných látok sonoforézou
 • normalizácia stavu pokožky – hlavne mastný typ
 • uvoľnenie napnutého svalstva.

Aká je doba trvania procedúry?

Potešiteľná je krátka doba aplikácie. K ošetreniu celulity na oboch stehnách (z vnútornej a vonkajšej strany) stačí 15 minút. Prvé procedúry z celej série by mali nasledovať čo najrýchlejšie za sebou (3krát v týždni). V prípade výskytu zvlášť silnej celulity, kedy sú membrány tukových buniek zlepené, je z počiatku nutné i každodenné ošetrenie, aby sa bunky od seba mohli odlepiť a čo najviac redukovať svoj objem. Následná lymfodrenáž (najlepšie prístrojová – SLIDE STYLER), myostimulácia alebo zábaly sú ideálnym doplnkom procedúry.

SPM banky (lokálne ošetrenie)

Vacupres – osvedčená vákuová masáž

Nová konštrukcia profesionálneho vákuového masážneho prístroja umožňuje aplikáciu pulzného podtlaku, ktorý zvyšuje masážne efekty, hlavne regeneráciu, lymfatickú drenáž a lifting.

Lymfodrenáž s prístrojom SPM digital Vákuová lymfodrenáž je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť jej regeneráciu. Cielená regenerácia partie ohrozenej celulitou, ochabnutej, starnúcej pokožky je problém nielen pre dermatológiu, ale aj pre kozmetiku. Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalosti lymfatického systému na ktorom visí bremeno transportu tkanivového moku a na ktorý žilový systém zo svojej zákonitej funkcie nestačí. Lymfodrenáž zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu…

Možnosti ošetrenia

Možnosti ošetrenia: lymfatická drenáž tváre, alebo celotelová (odstránenie celulity, čistenie pleti, odstránenie vačkov pod očami…), prekrvenie a regenerácia tkaniva, spaľovanie tukových vankúšov, regenerácia zostarnutej pleti, vyhladenie vrások, „lifting bez skalpelu“, napínanie a zosilenie podkožného väziva, napnutie ochabnutej pokožky tváre, krku, dekoltu, poprsia, brucha a stehien ošetrenie aknetickej pleti (veľmi úspešné !),  vyhladenie a zmenšenie jaziev a strijí, odstraňovanie popraskaných žiliek , podpora tzv. fagocytózy, znižovanie patologického ukladania tuku v podkoží a ďalších ošetrení s vynikajúcimi výsledkami.

 

Aké sú účinky?

 • odbúravanie podkožného tuku
 • odstraňovanie celulity, tzv. syndróm pomarančovej kože
 • zoštíhlenie Vami zvolenej partie približne o 5 – 8 cm
 • regeneruje ochabnuté bruško, stehná, zadok
 • vyhladzuje a prekrvuje pokožku
 • zlepšuje lymfatický tok, čím účinne prečisťuje telo
 • omladzuje pleť tváre, vyhladzuje vrásky
 • odstraňuje vačky pod očami, odstraňuje dvojitú bradu, čistí a spevňuje ochabnutú pokožku
 • lymfodrenáž zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu
 • výsledky sú viditeľné po prvých ošetreniach

Aká je doba trvania procedúry?

 • 30 až 60 minút podľa zvolenej ošetrovanej časti tela
Ošetrenie aknetickej pokožky

Akné je jedno z najčastejších ochorení kože, častokrát považované za banálne ochorenie s minimálnym záujmom o jeho liečbu.Vo väčšine prípadov sa akné postupne zhoršuje, s maximom za 3 – 5 rokov od začiatku ochorenia, kedy sú prejavy akné najvýraznejšie. Pri neliečenom akné môže prepuknúť až do ťažkého zápalu pokožky tváre.

Na vzniku ochorenia sa podieľajú štyri hlavné faktory:

 • porucha rohovatenia buniek vo vlasovom folikule a upchatie vlasového folikulu
 • zvýšená produkcia mazu
 • množenie baktérií (pri neliečení a bez pravidelnej starostlivosti)
 • zápal

Liečba akné

Mastná a zmiešaná pleť potrebuje reguláciu kožných lipidov a musí vytvoriť na pokožke rovnovážny stav, aby sa zachovali prirodzené ochranné funkcie pokožky. Pleť so sklonom k tvorbe akné potrebuje eliminovať tvorbu a nekontrolované množstvo acidobázických baktérií, ktoré sú príčinou zápalových procesov.

Náš AKNÉ program s pôsobením ultrazvukou používa špeciálne určený preparát/sérum SEBO FLUID BIO SONO CONCENTRATE, ktorý obsahuje enzimatické komplexy a ďalšie účinné látky. V priebehu ošetrenia sa ultrazvukom zapracovávajú enzimatické komplexy hlbšie do pokožky ako pri bežnom čistení/ošetrení akné. Enzimatická reakcia sa spúšťa v okamžiku nanesenia séra na pokožku. V kombinácii s ostatnými zložkami má antiseptický, antibakteriálny a upokojujúci efekt. Obmedzuje sčervenanie, opuchy na pokožke a svrbenie. Nasleduje masáž tváre a záverečná starostlivosť v podobe nanesenia krémového prípravku SEBO CARE s obsahom ďalších enzímov, ktoré redukujú akné a normalizujú stav pleti.

K ošetreniu patrí aj bezplatné poradenstvo, pred pôsobením ultrazvuku klient absolvuje odlíčenie pleti a peeling. Pri záujme o aplikáciu masky je možné si ju doobjednať.

Liečba akné si vždy vyžaduje aj spoluprácu klienta. Popri profesionálnom ošetrení je k dispozícii rada kozmetických prípravkov určených pre každodenné ošetrenie pokožky v domácom prostredí. Ak máte záujem o intenzívnu starostlivosť o Vašu pleť, prípravky SEBO CARE je možné zakúpiť i v našom štúdiu.

Kozmetické prípravky

Skrášľujte sa aj doma…

Moderné prípravky od WEYERGANS High Care Cosmetics tvoria výnimočnú kozmetickú radu. Spájajú v sebe efektívnu kombináciu účinných aktívnych látok, vysokú kvalitu, čistotu a účinnosť s jediným cieľom: najvyššia kvalita!Ponúkame Vám prípravky pre všetky typy pleti – od aknóznej (mastná), cez suchú, zmiešanú až po kombinovanú.

Výnimočnú nemeckú kozmetiku WEYERGANS používame počas  našich ošetrení tela i tváre a odporúčame jej používanie aj v rámci domácej starostlivosti. Radi Vám poradíme výrobok či kompletnú starostlivosť práve pre Vás.

Vybrať si môžete z palety čistiacich produktov (tonikum, mlieko, balzam 3v1, gél), krémov, peelingových produktov, masiek, vitamínových a regeneračných sér (napr. na jazvy/strie, …), krémov a pien na redukciu celulitídy a spevnenie postavy, rovnako ako aj špeciálne tabletky na spevnenie väziva.

Telová kozmetika

„Účinná a merateľná zmena vzhľadu Vášho tela…“
Aplikácia prípravkov účinne stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke a podporuje vyhladenie a zdokonalenie jej kontúr, intenzívne hydratačné látky pokožke dodávajú jemnosť a hebkosť.

Ošetrenie tváre

„Príjemná hebkosť a jemnosť…“
Výnimočná kozmetická rada krémov s obsahom vysoko hodnotných látok s AHP-Komplexom prekračujúca medzinárodné štandardy exkluzívnych preparátov určených k ošetrovaniu pokožky tváre.

Koncentrované a čisté produkty

„Krása, ktorá čerpá z čistej prírody…“
Účinné preparáty s regeneračným pôsobením a hĺbkovým účinkom s obsahom vysokohodnotných látok. Predstavujú produkty vysokej kvality pre každodennú starostlivosť.

Timeless

„Exkluzívna a nadčasová kozmetika s výťažkami imela…“
Moderné produkty v boji proti starnutiu pokožky. Vyvolávajú jedinečný pocit,  majú ochranný charakter a sú vhodné pre všetky typy pleti.

Solárna kozmetika

V našm štúdiu Vám ponúkame široký výber vysoko kvalitnej solárnej kozmetiky na zvýšenie účinku zhnednutia, hydratáciu pokožky a príjemné opaľovanie vo  fitness soláriu alebo v colláriu.

Radi Vás oboznámime s účinnými zložkami mliek, sprejov i krémikov a poradíme najvhodnejšiu variantu ošetrenia pred, počas aj po opaľovaní.

POZOR! Po zakúpení permanentky teraz získate  10% alebo 20% zľavu na vybrané výrobky! Viac info v štúdiu…

Ošetrenie s kaviárom a metódou SPM - VACUPRESS (lifting bez skalpela)

Doprajte Vašej tvári luxus v podobe liftingovo-hydratačného ošetrenia s použitím metódy SPM-VACUPRESS. SPM-VACUPRESS je profesionálny vákuový prístroj, ktorý pulzným podtlakom prekrvuje podkožné väzivo, regeneruje zostarnutú pleť, vyhladzuje vrásky, napína a zosilnuje ochabnutú pokožku tváre, krku, dekoltu. Pri ošetrení sa na pleť aplikujú prípravky obsahujúce kaviár, kyselinu hyauronovú a kolagén.

 

Kaviár – je už odpradávna symbolom toho najväčšieho luxusu a v kozmetike predstavuje najbohatší prírodný zdroj energie. Je to exkluzívny liek, ktorý prostredníctvom  vitamínov, aminokyselín a minerálov bojuje proti unavenej pleti a vráskam. Pleť zostáva krásne rozjasnená, vyživená a proces starnutia sa spomaľuje.

Kolagén – má charakter väzivového glykoproteínu a tvorí základnú zložku tkanivového spojiva. Prirodzený rozpustný kolagén sa pribúdajúcim vekom mení na nerozpustný (degeneruje) a jeho základná vlastnosť viazať vodu sa rapídne klesá. Po 25 roku života sa produkcia kolagénu v pleti výrazne znižuje a postupne sa úplne zastaví. Následne pokožka zostáva suchá, krehká, šupinatá a menej odolná voči vonkajším vplyvom a slnečnému žiareniu. Aplikáciu kolagénu – základného zdroja hydratácie, je možné tento proces redukovať. Pleťová bunka obohatená kolagénom sa naplní tekutinou,čoho výsledkom je pružnejšia pleť, okamžité znásobenie vody v pleti. Jedna molekula je schopná absorbovať 300-násobne väčšie množstvo vody ako je jej hmotnosť.

Kyselina hyauronová – vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami a zároveň pôsobí ako ich mazivo. Stimuluje redukciu vrások, chráni a omladzuje vrchnú vrstvu pokožky.

 

Výsledok ošetrenia?

 • SPM-VACUPRESS zabezpečuje liftingový efekt bez skalpela, odstraňuje opuchy, vačky a kruhy pod očami
 • po ošetrení zostáva pleť vyživená vitamínmi, aminokyselinami a minerálmi  obsiahnutými v kaviári
 • pleť je nažitá vodou viazanou v kolagéne a pôsobí mladistvo
 • kyselina hyaurónová vrásky vyplní a zabezpečí hydratáciu a elasticitu
Manikúra
Pedikúra
Masáže